« 1 2 ... 10 11 12 13 »

8 травня в закарпатській Колочаві відзначали День Перемоги.

Окрім офіційних виступів, привітань та подяк ветеранам у цьому гірському селі можна було побачити чимало екзотики. Тут і танці, і духова музика, і чиновники, і стрілянина з автоматів, і, навіть, екз ... Читати далі »
Уже кілька століть мешканці краю їздять на заробітки за кордон. Для більшості сімей – це основна та єдина можливість заробити на прожиття. Та, на жаль, не всі повертаються додому. 

8 травня найвідоміше село області поповниться ще одним оригінальним па ... Читати далі »
Чоловічий монастир в честь ікони Божої Матері «Нечаянна Радість» розташований в мальовничому місці українських Карпат, на території Національного природного парку «Синевир». Монастир було засновано у 2002 році.

Неподалік від монастиря, за 25 км., знаходяться за ... Читати далі »У Тереблянській долині проживає понад третина населення Міжгірського району. У 90-х роках було розпочато будівництво газопроводу-відведення в селищі Коло ... Читати далі »Півфінальна зустріч районного футбольного кубка, яка минулої неділі відбулася на сільському стадіоні у Лозянському між командами ФК "Лозянське” та ФК "Брадолець”, видалася справжнім протистоянням двох достойних фіналу колективів.

Спостерігати за перебігом подій зустрічі у Лозянському з’їхалос ... Читати далі »Василь Йосипович Макар із Колочави - відома на Закарпатті людина. Він працює інспектором з охорони природи, займається музейною справою у рідному селі, а ще - розводить декоративних птахів.

На його ґаздівстві нараховується близько півтисячі пернатих. Найбільше тут папуг – ... Читати далі »
Не секрет, що однією із запорук успіху в діяльності будь-якого керівника є безпосереднє спілкування з народом. Та одна справа, коли ти приймаєш людей у своєму робочому кабінеті, і зовсім інша, коли сам їдеш на зустріч з громадянами за місцем їхнього проживання.


Виїзний особистий ... Читати далі »За сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України, 17 січня директор НПП «Синевир» Микола Дербак та ректор Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова Віктор Андрущенко підписали угоду про наукову співпрацю. Це стало початком активного розвитку наукової бази у ... Читати далі »
Вперше в історії чоловічого монастиря у Колочаві Міжгірського району Закарпаття на честь ікони Божої Матері "Нечаянна Радість" звершено Чернечий постриг.

19 грудня, в празник святителя і чудотворця Николая, архієп. Мир Лікійських, після вечірнього богослужіння, у чоловічому монастирі в чес ... Читати далі »
Німеччина – промислова і густонаселена країна, тож в ній не так багато лісів, але наявні природні об’єкти тут дуже цінять і бережуть. Досвід природно-заповідної справи цієї європейської держави недавно вивчала група українських екологів, серед яких був й закарпатець Микола Дербак, директ ... Читати далі »