« 1 2

Як повідомляє РВ ФДМУ по Закарпатській області, у Міжгірському районі, в селі Колочава продається разом із земельною ділянкою цілісний майновий комплекс державного підприємства „К ... Читати далі »
Високогірне село Колочава – столиця закарпатського туризму – повниться різноманітними атракціями. На невеликій території сьогодні функціонує аж 10 оригінальних музеїв. А ще Колоча ... Читати далі »
Фонд державного майна України затвердив Перелік об’єктів державної власності групи А, що підлягають приватизації шляхом викупу (затверджений наказом ФДМУ від 23.10.2012 № 3699).Се ... Читати далі »
Минулої неділі у краї колишніх бокорашів та опришків — Колочаві відбувся ХVІ традиційний українсько-чеський мистецький фестиваль " Колочавське відлуння Тереблянської долини ”. Його ініціатор та постійний організатор — вчителька місцевої школи Наталія Тумарець, яка, до речі, за попу ... Читати далі »Поетична творчість закарпатського поета Михайла Петровича Хланти привернула увагу багатьох людей, які ретельно слідкують за сучасним літературним процесом. Поряд з новими, нерідко аморальними тенденціями теперішньої української літератури, дозрівають і добрі плоди слова, які несуть людям високу духо ... Читати далі »У травні цього року студенти-біологи 2 курсу Інституту природничо-географічної освіти та екології НПУ імені М. П. Драгоманова проходили навчально-польову практику в національному природному парку "Синевир”, керівниками якої були кандидат біологічних наук, доцент кафедри зоології Н. П. Чепурна і канд ... Читати далі »Аж цілий букет книг вийшов у світ за фінансового сприяння у їхньому виданні депутата Верховної Ради України Станіслава Аржевітіна з нагоди нещодавнього святкування Дня Колочави. Їхні автори, котрих аж десять різних за віком, професіями, творчим уподобанням — уродженці мальовничого гірського села над ... Читати далі »Є такі терени, у яких що не село – то пам’ятка архітектури. Багато таких сіл у Закарпатській області. Тут села багаті не лише на пам’ятки старовини, а й на музеї. Лише у Колочаві Міжгірського району 10 музеїв. Та найцікавіший з них – скансен «Старе село» і «Колочавська вузькоколійка».

Мало як ... Читати далі »Село Колочава, сусід озера Синевир, що у Закарпатській області, вперше презентувало свої туристичні продукти на ХVIII Міжнародній туристичній виставці UITT 2012 «Україна – подорожі та туризм», що проходила у Києві 28-30 березня.

Про це повідомила співорганізатор колочавської експозиції Марія ... Читати далі »Село Колочава вперше презентувало свої туристич ... Читати далі »1-10 11-20