« 1 2 ... 11 12 13

Фільм «Марійка–невірниця» удостоївся міжнародної нагороди. У Болоньї на фестивалі архівних та реставрованих стрічок у категорії «Найкращий знову відкритий фільм» ця картина отримала першість. Утім жоден з її творців не дожив до світового визнання.
1934 року, коли «Марійку–невірни ... Читати далі » На Закарпатті почали розвивати військовий туризм. На околиці села Колочава Міжгірського району відкрили чотири бункери і мілітарі-садибу.

Бункери будували угорці з 1939-го по 1944 рік. Укріплення входили до оборонної системи — лінії Арпада.

— За селом є 30 бункерів. Під час війн ... Читати далі »Коли мова йде про екологію та природні ресурси району, то, як правило, всі згадують несанкціоновані вирубки лісів. Якщо дана проблема якось вирішується, то інша ще навіть не підіймалася на належному рівні. Мова йде про "пластиковий рай”, що утворився на берегах водосховища "Мерешор” неабиякими потуг ... Читати далі »У Болоньї закінчив роботу фестиваль архівних і реставрованих стрічок – один із найцікавіших кінопереглядів у Європі. У категорії «Найкращий знову відкритий фільм» першу нагороду отримала стрічка «Марійка–зрадниця», яка розповідає про життя українських лісорубів у Карпатах. Фільм створений у 1934 ... Читати далі »
У рамках підготовки нового телевізійного проекту «Сільрада» Національного телеканалу УТ-1, який планується запустити в ефір у вересні місяці поточного року, цими днями в Міжгірський район завітали журналісти даного телеканалу.

Метою їхнього перебування на території району стало збирання і ві ... Читати далі »З ініціативи колишнього українського банкіра Станіслава Аржевітіна випущено у світ сувенірну монету "Колочава. День села – 2009". На аверсі монети зображена церква Святого Духа - найстаріша дерев’яна церква села. Ця архітектурна пям’ятка ХVІІІ ст. вже стала візитівкою Колочави. ... Читати далі »
Історія гірського села Колочава, що у Міжгірському районі Закарпатської області, останнім часом захопила численних її уродженців, які докладають немало зусиль для дослідницької роботи. Дедалі частіше вири ... Читати далі »


1-10 11-20 ... 101-110 111-120 121-127