У середу, 19 вересня, кандидат у депутати України Михайло Ланьо зустрівся з представниками освіти Колочавського куща.

М. І. Ланьо ознайомив присутніх зі своєю передвиборною програмою, зокрема повідомив, що пріоритетними завданнями вважає якісний капітальний ремонт вулиць і доріг, збільшення ф ... Читати далі »На Закарпатті у Виноградівському пансіонаті для самотніх стареньких лише за два тижні померли троє пенсіонерів. Незадовго до того усіх їх перевезли з іншого закладу в селі Колочава, який закрили, задля економії бюджетних коштів. Літні люди такого переїзду не витримали.

Марина ... Читати далі »Подарунком для школярів напередодні нового навчального року стане обладнаний ігровий майданчик на території Колочавської ЗОШ I-III ст. №1.

За сприяння директора національного природного парку " Синевир ” Миколи Дербака та завдяки зусиллям дружних колективів Колочавського і Квасовецького ПОНДВ ... Читати далі »У п’ятницю 27 липня, у селі Колочава працівники Управління Держтехногенбезпеки у Закарпатській області, Територіального Управління МНС області, органів внутрішніх справ та органу місцевого самоврядування провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору населеного пункту.

Як розпо ... Читати далі »До написання даного інтерв’ю спонукали чутки про начебто непотрібного для районних чиновників спеціалізованого центру для престарілих одиноких людей у гірському населеному пункті Колочава. Ознайомившись з деякими публікаціями з цього приводу та умовами проживання людей у терцентрі, прикро від того, ... Читати далі »У Колочаві хочуть закрити єдиний на всю Міжгірщину територіальний центр для одиноких та інвалідів

Антисоціальні заходи Міжгірської районної адміністрації вже відомі мешканцям цього регіону. Нещодавно там провели якісь незрозумілі реформи у медичній галузі: звільнили головно ... Читати далі »
6 травня Колочава святкувала свій День села, який проводився вже у четвертий раз. Саме у цей день Міжгірським районним центром зайнятості було сплановано виїзну акцію з використанням мобільного профорієнтаційного центру. Адже проблема зайнятості була і залишається надзвичайно болючою та актуальною я ... Читати далі »Про це йшлося на зустрічі очільника Закарпаття Олександра Ледиди з директором «Прикарпаттрансгазу» Василем Рудко. У розмові також взяли участь перший заступник керівника області Іван Бушко, начальники профільних управлінь.

... Читати далі »
У Тереблянській долині проживає понад третина населення Міжгірського району. У 90-х роках було розпочато будівництво газопроводу-відведення в селищі Коло ... Читати далі »