« 1 2 3 4 5 ... 12 13 »

У рамках спецпроекту Красива країна «Закарпаття. 100 ідей для відпочинку» журнал Фокус пропонує дізнатися про десять людей, які намагаються перетворити закарпатськ ... Читати далі »У серпні минулого року, під час проведення українсько-чеського фестивалю «Колочавське відлуння Тереблянської долини», окрім святкових дійств відбулося підписання уг ... Читати далі »
Лише освічена нація здатна на продуктивні перетворення і прогресивний рух вперед. Тож не випадково у суспільстві звертається особлива увага на розвиток освіти, інновацій у навчальному процесі, розширенні мережі закладів, починаючи від дитячих садочків, закінчуючи вищими навчальними закладами. Зві ... Читати далі »
Враженнями від літнього відпочинку на базі "Синевир” з драгомановцями поділилась професор кафедри культурології, доктор філософських наук ГАЛИНА МЄДНІКОВА.

   – Галино Сергіївно, чому ви порадите викладачам та студентам поїхати на базу відпочинку "Си ... Читати далі »
Колочава – унікальне село на Закарпатті, розташоване по сусідству з озером Синевир, у мальовничій долині в Міжгірському районі. Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода, гостинність місцевих мешканців, – саме ці фактори та й багато інших вплинули на рішення с ... Читати далі »18 січня о 15:21 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини № 4 поступило повідомлення про пожежу в житл ... Читати далі »
Як повідомляє РВ ФДМУ по Закарпатській області, у Міжгірському районі, в селі Колочава продається разом із земельною ділянкою цілісний майновий комплекс державного підприємства „К ... Читати далі »
Високогірне село Колочава – столиця закарпатського туризму – повниться різноманітними атракціями. На невеликій території сьогодні функціонує аж 10 оригінальних музеїв. А ще Колоча ... Читати далі »