« 1 2 3 4 5 6 »

8 травня в закарпатській Колочаві відзначали День Перемоги.

Окрім офіційних виступів, привітань та подяк ветеранам у цьому гірському селі можна було побачити чимало екзотики. Тут і танці, і духова музика, і чиновники, і стрілянина з автоматів, і, навіть, екз ... Читати далі »
Уже кілька століть мешканці краю їздять на заробітки за кордон. Для більшості сімей – це основна та єдина можливість заробити на прожиття. Та, на жаль, не всі повертаються додому. 

8 травня найвідоміше село області поповниться ще одним оригінальним па ... Читати далі »
Чоловічий монастир в честь ікони Божої Матері «Нечаянна Радість» розташований в мальовничому місці українських Карпат, на території Національного природного парку «Синевир». Монастир було засновано у 2002 році.

Неподалік від монастиря, за 25 км., знаходяться за ... Читати далі »Півфінальна зустріч районного футбольного кубка, яка минулої неділі відбулася на сільському стадіоні у Лозянському між командами ФК "Лозянське” та ФК "Брадолець”, видалася справжнім протистоянням двох достойних фіналу колективів.

Спостерігати за перебігом подій зустрічі у Лозянському з’їхалос ... Читати далі »Василь Йосипович Макар із Колочави - відома на Закарпатті людина. Він працює інспектором з охорони природи, займається музейною справою у рідному селі, а ще - розводить декоративних птахів.

На його ґаздівстві нараховується близько півтисячі пернатих. Найбільше тут папуг – ... Читати далі »
Не секрет, що однією із запорук успіху в діяльності будь-якого керівника є безпосереднє спілкування з народом. Та одна справа, коли ти приймаєш людей у своєму робочому кабінеті, і зовсім інша, коли сам їдеш на зустріч з громадянами за місцем їхнього проживання.


Виїзний особистий ... Читати далі »Вперше в історії чоловічого монастиря у Колочаві Міжгірського району Закарпаття на честь ікони Божої Матері "Нечаянна Радість" звершено Чернечий постриг.

19 грудня, в празник святителя і чудотворця Николая, архієп. Мир Лікійських, після вечірнього богослужіння, у чоловічому монастирі в чес ... Читати далі »
Фільм «Марійка–невірниця» удостоївся міжнародної нагороди. У Болоньї на фестивалі архівних та реставрованих стрічок у категорії «Найкращий знову відкритий фільм» ця картина отримала першість. Утім жоден з її творців не дожив до світового визнання.
1934 року, коли «Марійку–невірни ... Читати далі » На Закарпатті почали розвивати військовий туризм. На околиці села Колочава Міжгірського району відкрили чотири бункери і мілітарі-садибу.

Бункери будували угорці з 1939-го по 1944 рік. Укріплення входили до оборонної системи — лінії Арпада.

— За селом є 30 бункерів. Під час війн ... Читати далі »Коли мова йде про екологію та природні ресурси району, то, як правило, всі згадують несанкціоновані вирубки лісів. Якщо дана проблема якось вирішується, то інша ще навіть не підіймалася на належному рівні. Мова йде про "пластиковий рай”, що утворився на берегах водосховища "Мерешор” неабиякими потуг ... Читати далі »