« 1 2 3 4 5 6 »

Минулого тижня у селі Колочава, що на закарпатській Міжгірщині, відбувся вже 15-ий українсько-чеський фестиваль романтичних сердець імені Івана Ольбрахта.

Почесними гостями свята стали Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Давід Павліта з дружиною та тещею, а тако ... Читати далі »
Минулого тижня у селі Колочава, що на закарпатській Міжгірщині, відбувся вже 15-ий українсько-чеський фестиваль романтичних сердець імені Івана Ольбрахта.

Почесними гостями свята стали Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Давід Павліта з дружиною та тещею, а також Генеральний консул ... Читати далі »Про це розповіли в інтерв’ю газеті «Известия в Украине» режисери першого вітчизняного трилера брати Олександр та В’ячеслав Альошечкіни.

На думку режисерів, Закарпаття ідеально підходить для зйомок через приголомшливу натуру – гори, ялинки – та містичну культуру.

... Читати далі »  Оргкомітет літшколи отримав 129 заявок з різних куточків України, тому довелось відбирати 25 найкращих, звертаючи неабияку увагу на мотивацію кожного учасника. 

А мотивація у кожного була різна – від висловлювання "дуже хочу” до більш обґрунтованого пояснення т ... Читати далі »
Моїм співрозмовником виявився житель Колочава-Горба Павло Васильович Мотичка, якому, до речі, через неповних два місяці виповниться 80 років. Феноменальна пам’ять, аналіз сучасного життя і порівняння сьогодення з минулим мене захопили.

Як з'ясувалося, до райцентру привели П ... Читати далі »
Цими днями голова РДА Василь Щур разом із своїм заступником Іваном Ледидою в черговий раз побували в піднебесній Колочаві, яка нині з ініціативи народного депутата України Станіслава Аржевітіна, його колеги з втілення в життя наказів територіальної громади — сільського голови Юрія Ханти ... Читати далі »
І ось недавно перша група студентів чисельністю 42 чоловік і 2 викладачів приїхали в НПП «Синевир». Вони розмістилися в будинку в урочищі Квасовець. Гостей зі столичного вузу привітав директор НПП «Синевир» Микола Дербак. Він ознайомив студентів з діяльністю національного парку, ... Читати далі »Чарівна й чудова природа оточує нашу місцевість. Одним з таких привабливих куточків нашого краю є урочище Сухар. Силами Колочавського ПОНДВ було докладено максимум зусиль для облагородження ряду рекреаційних об’єктів у цій казковій місцевості.

В огородженій ділянці, поряд альтанок і бесідок, ... Читати далі »8 травня, у неділю, в Колочаві Міжгірського району відкрили пам’ятник заробітчанам. У понеділок написала матеріал і надіслала на електронну адресу редактору відділу новин «Газети по-українськи» Леоніду Єзерському. Наступного дня зателефонувала пану Леоніду на мобільний. Він відповів, що матер ... Читати далі »
Один з найпрестижніших футбольних трофеїв Міжгірського району, за який минулої неділі на райцентрівському стадіоні "Авангард” змагалися фіналісти розіграшу районного кубка, знову потрапив до рук ФК "Колочава-Негровець”.

Конкуренцію у фіналі минулорічним володарям районного кубка та суперкубка ... Читати далі »