• 17:31
  У Потапа з Бубочкою в Синевирі зав'язався справжній «роман»

  У Потапа з Бубочкою в Синевирі зав'язався справжній «роман»

  Життя ведмедя Потапа в реабілітаційному центрі в НПП Синевир вже налагоджується. Потап вже зовсім зміцнів і здружився з ведмедицею з Харкова Бубочкою. Ведмеді явно відчувають один до одного симпатію, разом насолоджуючись водними процедурами …

  Як відомо, 19 квітня 2011 року, близько 12-30 на вул. Комісара Санюка (Кам’янобрідський р-н м. Луганська) бурий ведмідь Потап напав на жінку і завдав їй скальповану рану та інші тілесні ушкодження. Тоді все закінчилося благополучно: жінка одужала, а Потапа вдалося залишити в живих і не присипляти.

  15 лютого 2012, журналіст газети "21 век” Злата Волконська організувала під’їзд преси в Луганське відділення мисливського собаківництва КСУ. Саме від неї надійшла інформація про жорстоке поводження з ведмедем. На місці журналісти виявили ведмедя Потапа в маленькому вольєрі, його була шия покрита гнійними ранами – на тварину наділи нашийник, коли він був ще ведмежам, і з тих пір не знімали, він вріс у шкіру і душить ведмедя. Замість пояснень причин такого поводження з твариною його власник Василь Голіков напав на журналістів.

  Міліція зібрала матеріали з приводу інциденту в Луганському відділенні мисливського собаківництва КСУ і направила їх у прокуратуру.

  16 лютого після втручання державної ветеринарної служби з багатостраждального ведмедя Потапа зняли нашийник і почали його лікування.

  17 лютого по дорученням Міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського Державна екологічна інспекція провела перевірку повідомлення громадських екологічних організацій та ЗМІ щодо жорстокого поводження з ведмедем Потапом, який знаходиться в Центрі службового собаківництва в Луганську.

  26 лютого 2012, в Луганськ для відправки ведмедя Потапа до «Синевир» прибула делегація у складі представника благодійної організації «Чотири лапи» (м. Київ), трьох фахівців подібного Центру реабілітації «Білиця» (Болгарія) і двох представників Центру «Синевир» . І вже 27 лютого, ведмедя Потапа вилучили з Луганської громадської організації «Барс» і відправили в «Синевир».

  До речі, на території Луганської обласної дитячої організації «Барс» та Луганського облвідділення КСУ, де недавно луганські журналісти виявили ведмедя Потапа, який містився в жахливих умовах, страждають і інші тварини, зокрема, коні.

  Як стало відомо 28 лютого 2012 року, правоохоронні органи не будуть порушувати кримінальну справу стосовно господаря нещасного ведмедя Потапа Василя Голікова.

  Зазначимо, що КСУ виніс догану Василю Голікову за жорстоке поводження з тваринами.
   Дата: 14.08.2012 | Переглядів: 428 | Добавив: АДМІН | Теги: НПП «Синевир», реабілітаційний центр | Рейтинг: 5.0/2
  Всьго коментарів: 0
  dth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
  Имя *: Email:
  Усі смайли
  Код *:
    * 23.02.2013 Національний педагогічний університет ім. Михайла Драгоманова розбудовує базу дл...  *  07.11.2012 ФДМУ продає Колочавський завод технологічного обладнання *  05.11.2012 Мешканець закарпатської Колочави утримує 2 тисячі голубів і папуг * «Колочавський завод технологічного обладнання» повторно виставили на аукціон 14.12.2012,13:16 * Під час гасіння пожежі вогнеборці врятували власника будинку та його дружину 19.01.2013,13:08 * В Колочаві горів будинок 08.11.2012,13:02 * Колочава взяла участь у міжнародній туристичній виставці 02.04.2012,12:49